PRO-SPORT 3

PRO-SPORT, PRO-SPORT2, PRO-SPORT3, Bács-Kun Sport - Bácsalmás, Kunbaja és környéke sportja - folytatása: 2012./XVII. évfolyam Labdarúgás, Kézilabda, Asztalitenisz, Cselgáncs, Diáksport, BSC 1913-2013. 100 éves a BSC, Centenárium előtt a BSC

Egy Bögre góllal, jól indult a szezon...

BÁCSALMÁS PVSE

Játékvezető: Polyák Attila Péter Asszisztens: Tamás Roland, Tóth István Ellenőr: Koloszár Krisztián Ákos

Bagi Gábor

25' Lovas Lajos

17

Dóka Dávid

60' MosolygóTamás

19

Bertalan László

65' Hürkecz Róbert

Góllövő

81'

Dóka Dávid

67'

Tóth sárga lap

10

Petrovic Boris

62' Susnjar Milan

17

Csehó Kovács Ferenc

77' Györki Sándor

12

Páncsics Máté

83' Paplógó Levente

Góllövő

44'

47'

63'

Petrovic B sárga lap

Labdarúgás 2012. augusztus 18-án, szombaton két mérkőzéssel elrajtolt a Bács-Kiskun megyei I. osztályú bajnokság.

Bácsalmás együttese Tiszakécskén, Kunszállás csapata Kiskunhalason lépett pályára, amely mérkőzéseken vendégsikerek születtek.

Kiskunhalas - Kunszállás 0-2

Tiszakécske - Bácsalmás 1-2 (0-1)

A vendég PVSE csapata, az újonc Tiszakécske otthonában a szünet előtt egy perccel, egy Bögre góllal hűtötte le a hazai pontszerzésbe vetett hitet, majd a folytatásban, ahogy végződött az első, vendéggóllal kezdődött a második a 47. percben Eckert Norbert révén.

A hazai együttes a sportszerű mérkőzés 81. percében a csereként pályára lépett Dóka Dávid góljával szépített.

Ma, augusztus 19-én, vasárnap délután újabb négy mérkőzéssel - Soltvadkert - Hetényegyháza (2 és tényleg: 0-5!) Kiskőrös - Harta (1 hát nem: 1-2!) Kalocsa - Kiskunfélegyháza (2 de bizony: 0-4!) Kiskunmajsa - Akasztó (x még inkább 0-1) Tompa szabadnapos - folytatódott a megyei I. osztályú bajnokság.