PRO-SPORT 3

PRO-SPORT, PRO-SPORT2, PRO-SPORT3, Bács-Kun Sport - Bácsalmás, Kunbaja és környéke sportja - folytatása: 2012./XVII. évfolyam Labdarúgás, Kézilabda, Asztalitenisz, Cselgáncs, Diáksport, BSC 1913-2013. 100 éves a BSC, Centenárium előtt a BSC

Bácsalmás - Soltvadkert 1-1 (0-0)

Győzni jöttek a 'vadkertiek, de csak egy pont a termés...

Labdarúgás, megyei I. osztály 2012-2013-as bajnoki év, 6. forduló, Bácsalmás.

Szombaton a PVSE serdülő (U16) csapata Madaras ellen aratott fényes sikert. Nem különben vasárnap az ifjúsági együttes (U19), amely a zsinórban elszenvedett öt vereség után Soltvadkert ellen megszerezte végre az idei bajnokság első győzelmét. Viszont nem sikerült a győzelem a nagyoknak, amely csapat már eddig is elszalasztott egy-két nagy győzelmi lehetőséget, de így is az előkelő negyedik helyen várta az STE elleni mérkőzést, amely ugyancsak győzelmi álmokkal érkezett Bácsalmásra. Na, a vendégeknek győzni nem sikerült ugyan, de kilátástalan helyzetükben mégis szereztek pontot. Igaz, csak egyet... De ez is bravúrnak számít...

Az első félidőben emberhátrányba került az STE, de még így is kihúzta az első 45 percet gól nélkül. Majd miután a hazai csapat Eckert Norbert révén megszerezte a vezetést, az emberhátrány ellenére is kitámadtak. Igaz, már nem volt mit veszteni és egyenlítettek. Ehhez viszont a hazai védelem óriási hibájára is szükség volt, ám ez a keddi Petőfi Népe sportoldalán már nem látszik. Ott, bár nem ekkora betűkkel, de ez áll majd:

Összeállítás később..

Az ifjúsági mérkőzésen: Bácsalmás - Soltvadkert 2-0 Gólok: Bűnös Bence, Németh Olivér.

A labdarúgó fronton a hét termése: 7 pont. Nem is értem, hogy miért nem dőltek hátra az emberek elégedetten a lelátón... Hát először is mert, ha így cselekednek hanyattesnek. Másodszor azért nem, mert a Soltvadkert elleni felnőtt meccsen látottak erre semmi okot nem szolgáltattak... Részletek később...